Köszöntjük a magyar gerelyhajítás honlapján!
Magyarország 2016. évi Junior és Utánpótlás Bajnoksága PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 25. szombat, 18:24
Férfi Gerelyhajítás – Döntő UTÁNPÓTLÁS
14:45 1. nap – 2016-06-25

1 63 Rivasz-Tóth Norbert 1996 Törökszentmiklósi DAK 5 76.66
2 155 Rab Attila 1994 Ikarus BSE 4 68.58
3 151 Adame Máté 1994 Reménység Vác 2 64.14
4 182 Gál Mihály 1994 Szolnoki MÁV-SE 3 63.47
5 125 Huth Balázs 1996 AC Bonyhád 1 42.44
A bajnok edzője Varga Lőrinc.
 
 
Női Gerelyhajítás – Döntő UTÁNPÓTLÁS
16:00 1. nap – 2016-06-25

1 64 Szilágyi Réka 1996 Törökszentmiklósi DAK 7 55.74
2 205 Moravcsik Angéla 1996 MTK Budapest 4 49.41
3 236 Kovács Leila 1995 HÓDIÁK 2 44.92
4 24 Besenyődi Fédra 1995 KSI SE 9 42.08
5 153 Nánai Lilla 1994 Maximus SE 8 40.85
6 102 Korompay Zsuzsanna 1996 DSC-SI 1 39.79
7 229 Jákfalvi Blanka 1995 Ikarus BSE 3 39.13
8 36 Szabó Krisztina 1995 Győri Atlétikai Club 6 38.84
9 221 Bölcsik Fanni 1996 ARAK UP Akadémia 5 31.68
A bajnok edzője Varga Lőrinc.
 
 
 Férfi Gerelyhajítás – Döntő JUNIOR
18:45 1. nap – 2016-06-25

1 122 Schmölcz Márk Xavér 1997 TSC-Geotech 9 68.22
2 32 Petz Barnabás 1997 Egri Sportiskola SE 8 55.30
3 88 Tóth Zsombor 1998 Ikarus BSE 7 54.30
4 33 Bóta Ármin 1998 Egri Sportiskola SE 6 52.97
5 141 Kerekes Marcell 1998 Gödöllői EAC 5 48.65
6 274 Szabó Bence 1998 UTE 4 43.63
7 225 Für Máté 1997 ARAK UP Akadémia 3 40.72
8 154 Máté Csaba 1998 Maximus SE 1 30.53
A bajnok edzője Thomas Schäffer.
 
 
 Női Gerelyhajítás – Döntő JUNIOR
Budavári Éva emlékverseny 17:30 1. nap – 2016-06-25

1 163 Tremmel Barbara 1998 UTE 4 46.05
2 127 Papp Zsófia 1998 AC Bonyhád 5 39.85
3 194 Veres Bettina 1997 Szolnoki MÁV-SE 6 38.76
4 140 Canea Éva 1997 Gödöllői EAC 1 38.68
5 245 Uzsoki Virág 1998 Mezőtúr SSE 8 35.78
6 87 Renner Luca 1998 Gödöllői EAC 2 34.96
7 93 Papp Margaréta 1998 Soproni AC 3 34.24
8 Török Eliza 1998 Haladás VSE 9 31.19
9 139 Györe Fanni 1998 Gödöllői EAC 7 28.85
A bajnok edzője Szocsák Gábor.


Módosítás: ( 2016. június 25. szombat, 18:35 )
 
NÉGYPRÓBÁZTAK A GYERMEK GERELYESEK PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 25. szombat, 17:46

BHSE 4 Próba C változat gyermek versenye (gerely, távol, diszkosz, súly

2016.06.25 / Budapest BHSE Iharos pálya, 35 fok, napsütés, enyhe szél 

 

Kövér Fanni a Vedac 12 éves versenyzője érte el a nap legjobb eredményét 36.30

méterrel.  Fanni csak tavasszal fogott először gerelyt kezébe. Atletikus felépítésének,

gyorsaságának és technikai felkészültségének köszönhetően gyorsan fejlődik.  A 

meleg és egyéb események miatt csak hatan vettek részt a próbában. A 9-10 évesek

szépen teljesítettek. Mindkét 12 éves fiú Németh Miklós és Herczeg György sérülés

miatt csak egyet hajítottak.  Dobó Zsombor súlylökésben és diszkoszvetésben 

megdöntötte a 10 évesek csúcsát, gerelyben egyéni csúcsot hajított. 

 

EREDMÉNYEK Lányok / Gyermek U13

Kövér Fanni 2004 VEDAC

gerely 400gr 36.30m, Távol: 4.72m, Diszkosz 750gr: 18.70m, Súly 2kg: 8.25m

 

EREDMÉNYEK Fiúk / Gyermek U13

Földy Kornél 2007 VEDAC

gerely 400gr 14.08m, Távol: 3.21m, Diszkosz 750gr: 9.16m, Súly 2kg: 5.22m

 

Dobó Zsombor 2006 Szeged

gerely 400gr 28.35m, Távol: 3.57m, Diszkosz 750gr: 20.65m, Súly 2kg: 8.38m

 

Herczeg Attila 2006 Budapesti Honvéd SE

gerely 400gr 32.75m, Távol: 3.32m, Diszkosz 750gr: 17.87m, Súly 2kg: 7.48m 

 

Herczeg György 2004 Budapesti Honvéd SE

gerely 400gr 28.18m, Távol: 3.91m, Diszkosz 750gr: 18.00m, Súly 2kg: 8.08m 

 

Németh Miklós 2004 Németh AC

gerely 400gr 23.94m, Távol: 4.61m, Diszkosz 750gr: 28.90m, Súly 2kg: 9.38m 

Módosítás: ( 2016. június 25. szombat, 18:03 )
 
Budapest Serdülő És Újonc Bajnokság 2016 Eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 24. péntek, 19:40
Budapest, 2016-06-24 / Ikarus Atlétika pálya

 
                                  SERDÜLŐ EREDMÉNYEK
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (600gr) – Döntő SERDÜLŐ

1 Jancsik Tamás 2001 Reménység Vác 12 54.20
2 Szántó Attila 2001 Reménység Vác 11 51.49
 
3 Juhász Nándor 2002 Gödöllői EAC 13 45.66
4 Lukács Gergő 2002 Reménység Vác 9 44.25
5 Vörös Márton 2001 UTE 10 43.16
6 Mihajlovic Alex 2002 Gödöllői EAC 14 42.93
 
7 Galántai Bence 2002 TSC-Geotech 8 38.60
8 Kalányos Bence 2001 Szombathelyi SI 5 36.09
9 Berek András 2002 FTC 3 35.98
 
10 Boncz Márton 2002 III. kerület TVE 7 29.47
11 Petz Dávid 2002 Egri Sportiskola SE 1 28.77
12 Jakab István 2002 Albertirsai SE 6 26.89
13 Szalai Ádám 2001 TSC-Geotech 2 20.27
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) – Döntő ÚJONC – SERDÜLŐ

1 Gulyás Johanna 2002 Ikarus BSE 23 44.02
2 Misák Dominika 2001 TSC-Geotech 25 43.39
3 Szabó Eszter 2001 Albertirsai SE 24 42.68
4 Kianta Pinja 2002 Finn 3 41.15
 
5 Marosi Viktória 2001 MTK Budapest 22 39.48
6 Sári Pálma 2002 Egri Sportiskola SE 21 37.04
7 Borostyánkői Dorottya 2001 Bp. Honvéd SE  36.04
8 Eszenyi Napsugár 2002 Gödöllői EAC 20 34.65
9 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 18 34.07
10 Kovács Eszter 2001 Szombathelyi SI 17 33.73
11 Szűcs Szabina 2002 KARC 15 33.07
12 Németh Vera 2003 Gödöllői EAC 14 32.51
13 Baumgartner Vivien 2002 MMAC 2 32.15
14 Németh Nóra 2002 Gödöllői EAC 4 31.02
 
15 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 16 29.84
16 Pennanen Viola 2002 Finn 1 29.47
17 Laskovics Laura Róza 2002 UTE 12 28.06
18 Pálffy Anna 2003 Reménység Vác 13 27.96
19 Till Adél 2002 VEDAC 10 25.98
20 Kovács Fanni 2002 TSC-Geotech 5 25.59
21 Kékesi Eszter 2003 Egri Sportiskola SE 8 23.90
22 Béres Luca 2001 Ikarus BSE 11 22.20
23 Tóth Fanni 2002 Tamási TAM - BAU AC 7 22.03
24 Szluka Kitti 2003 Albertirsai SE 6 21.40
25 Gráf Szabina 2003 Reménység Vác 9 21.20
 
 
              ÚJONC GERELYHAJÍTÁS 13 ÉVESEK
 
 
Gerelyhajítás Fiúk újoncok / 500gr  / férfi döntő
 1 Földi Bence 2003 Gödöllői EAC 10 43.42
2 Fekete Levente 2003 Gödöllői EAC 12 40.87
 
3 Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 11 37.48
4 Némethy Szabolcs 2003 Bp. Honvéd SE 9 36.00
5 Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 8 32.91
6 Porpáczy Tamás 2003 Szombathelyi SI 32.31
7 Misák Dávid Zsolt 2003 TSC-Geotech 32.03
 
8 Cseke Áron 2003 Tamási TAM - BAU AC 3 28.86
9 Virovecz Áron 2003 TSC-Geotech 5 28.41
10 Horváth László 2003 Ikarus BSE 7 26.46
11 Maracskó Tamás 2003 III. kerület TVE 4 21.89
12 Tóth Kristóf Bence 2003 TSC-Geotech 1 18.77
 
 
Gerelyhajítás Lányok újonc / 500gr  
1 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 18 34.07
2 Németh Vera 2003 Gödöllői EAC 14 32.51
 
3 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 16 29.84
4 Pálffy Anna 2003 Reménység Vác 13 27.96
5 Kékesi Eszter 2003 Egri Sportiskola SE 8 23.90
6 Szluka Kitti 2003 Albertirsai SE 6 21.40
7 Gráf Szabina 2003 Reménység Vác 9 21.20



Módosítás: ( 2016. június 24. péntek, 19:58 )
 
Budapest Nemzetközi Nyílt Bajnokság 2016 Gerelyhajítás Eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 19. vasárnap, 06:32

Budapest 2016-06-18 /Budapest Ikarus Atlétika Pálya

 

EMLÉKKÉPEK - NŐK FACEBOOK - LINK

 EMLÉKKÉPEK - FÉRFIAK FACEBOOK -LINK

 

FÉRFI GERELYHAJÍTÁS 800GR / JAVELIN THROW MAN

 1 124 Singh Shivpal 1995 India 9 76.74

2 123 Singh Rajender 1986 India 1 70.64

3 349 Schmölcz Márk Xavér 1997 TSC-Geotech 2 70.19

4 536 Rab Attila 1994 Ikarus BSE 11 69.97

5 335 Gál Mihály 1994 Szolnoki MÁV-SE 8 65.26

6 324 Adame Máté 1994 Reménység Vác 6 65.08

7 483 Török Krisztián 1987 KARC 10 62.89

8 249 Tóth Zsombor 1998 Ikarus BSE 3 52.43

9 163 Bóta Ármin 1998 Egri Sportiskola SE 5 52.16

10 167 Kerekes Marcell 1998 Gödöllői EAC 7 51.19

11 523 Szabó Bence 1998 UTE 4 40.04

 
 
NŐI GERELYHAJÍTÁS 600GR / JAVELIN THROW WOMAN 
 1 122 Rani Annu 1992 India 2 57.24
2 121 Devi Suman 1985 India 6 55.38
3 435 Bogdán Annabella 1992 Békéscsabai AC 5 54.65
4 288 Ormay Anikó 1991 Bp. Honvéd SE 12 48.38
5 446 Tremmel Barbara 1998 UTE 4 47.96
6 243 Nánai Lilla 1994 Maximus SE 7 41.74
7 430 Kovács Leila 1995 HÓDIÁK 11 41.40
8 428 Szabó Nikolett 1980 BSC 3 39.68
9 313 Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 9 38.54
10 360 Korompay Zsuzsanna 1996 DSC-SI 1 35.46
11 436 Uzsoki Virág 1998 Mezőtúr SSE 8 33.80
12 441 Urbán Kitti 1998 Bp. Honvéd SE 10 28.43
 
 
FÉRFI GERELYHAJÍTÁS 700GR / JAVELIN THROW MAN 700GR
 
1 392 Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 8 54.39
2 339 Bágyi Gábor 2000 Albertirsai SE 10 52.04
3 165 Váczi Dániel 2000 Gödöllői EAC 5 50.01
4 327 Kurucz Dávid 1999 Szolnoki SC-SI 7 48.83
5 314 Dávid Kornél 1999 Reménység Vác 4 45.40
6 343 Juhász Bence 2000 TSC-Geotech 3 45.26
7 206 Berta Richárd 2000 Bp. Honvéd SE 9 44.05
8 210 Gladys Bálint 1999 KSI SE 1 38.48
9 304 Pető Balázs 2000 Győri Atlétikai Club 6 36.03
10 166 Bogdán András 2000 Gödöllői EAC 2 27.78
 
 
NŐI GERELYHAJÍTÁS 500GR / JAVELIN THROW WOMAN 500GR
 1 342 Schmölcz Mirtill 2000 TSC-Geotech 9 43.76
2 159 Tóth Laura 1999 Egri Sportiskola SE 13 43.13
3 149 Szilágyi Petra 2000 Békési DAC 2 41.41
4 150 Máté Fanni Szabina 1999 Szekszárdi Sport 7 39.29
5 312 Kareczki Réka 1999 Reménység Vác 12 38.82
6 355 Faragó Dominika 1999 DSC-SI 1 37.95
7 338 Ádám Dorka 2000 Albertirsai SE 14 35.46
8 303 Nagyszokolyai Flóra 2000 Győri Atlétikai Club  34.54
9 313 Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 5 34.08
10 301 Fábián Eszter 1999 Győri Atlétikai Club 15 34.06
11 164 Frei Dalma 2000 Gödöllői EAC 6 32.53
12 152 Mórocz Boglárka 2000 MAFC 11 30.22
13 325 Bálint Noémi 2000 Szolnoki SC-SI 8 27.39
14 302 Nagy Regina 1999 Győri Atlétikai Club 10 26.01

Módosítás: ( 2016. június 19. vasárnap, 06:47 )
 
GARRY CALVERT JÓ VERSENYT ÍGÉR INDIAI GERELYHAJÍTÓI RÉSZÉRŐL! PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 17. péntek, 18:10

BUDAPEST OPEN 2016

 

Amikor felkérte az Indiai Atlétika Szövetség Garray Calvertet a válogatott felkészítésére

a világversenyekre és az olimpiára Garry azonnal igen mondott.  India ugyanis számos

hajítóval rendelkezik akik gyorsaságban, ruganyosságban, erőben képesek felvenni a

versenyt a nemzetközi elittel.  A technika terén viszont van még csiszolandó feladat,

amely formálásával több hajító is odaérhet a 2016-os, illetve 2020-as olimpiára.

 

KIK INDULNAK A BUDAPEST OPEN VERSENYÉN? 

A Lengyelországban jelenleg táborozó hajítók közül Annu Rani (58.47 m) és

Suman Devi (59.45 m), illetve a férfiaknál Rajender Singh (82.23 m, nemzeti rekorder)

és Shivpal Singh (79.77 m) indul.

 

VERSENYKIÍRÁS - LINK / Competition description

 

GERELYHAJÍTÁS KEZDÉS IDŐPONTJAI / JAVELIN THROW STARTING TIME

 13:30 gerelyhajítás leány 500 gr Ifjúsági Liga

 15:00 gerelyhajítás fiú 700 gr Ifjúsági Liga

 16:45 gerelyhajítás női 600 gr Szuper Liga, Junior Liga Bp. Open
 
 18:30 gerelyhajítás férfi 800gr Szuper Liga, Junior Liga Bp. Open
 

 

 

Módosítás: ( 2016. június 17. péntek, 18:27 )
 
BIZTATÓ EREDMÉNYEK AZ U18-AS VÁLOGATOTT VIADALRÓL PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. június 11. szombat, 16:19

Ifjúsági (U18) válogatott viadal CZE-HUN-SLO-SVK

2016. június 11.Uherske Hradiste/CZE

 

Eredmények NŐI GERELYHAJÍTÁS 500GR / IFI

 1 Mirtill Schmölcz  Hungary 48.11

 2 Zoja Šušteršič Slovenia  46.64

3 Valentina Wenigová Czech Republic 45.89

4 Fanni Máté Hungary  45.40

5 Michaela Vedrová Czech Republic   42.96

6 Júlia Hanuliaková Slovensko          42.24

7 Petra Hanuliaková Slovensko 39.05

8 Nina Šinko Slovenia 34.68

 

 Eredmények fÉRFI GERELYHAJÍTÁS 700GR / IFI

 1 Noel Kovács  Hungary  59.49

2 Antonín Švarc Czech Republic 57.20

3 Anže Kozina Slovenia  56.87

4 Gabriel Katrenič Slovensko  54.74

5 Beno Levec Slovenia 52.78

6 Dániel Váczi Hungary  48.69

7 Patrik Michalec  Slovensko  48.17

8 Kryštof Hartman Czech Republic  46.12

Módosítás: ( 2016. június 11. szombat, 16:30 )
 
További cikkeink...
<< Első < Előző 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Következő > Utolsó >>

Oldal 11 / 176

Honlap Statisztika

Tartalom találatai : 513290

Jelenlegi látogatók száma:

Oldalainkat 33 vendég böngészi

GERELY INFOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

 

Paragi Ferenc Alapítvány

Pillanatképek

serdob2010.jpg

Keresés

hera16.jpg