Köszöntjük a magyar gerelyhajítás honlapján!
XII. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny Eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. szeptember 25. vasárnap, 19:56

Vác 2016-09-25

 

 Férfi Gerelyhajítás

1 Rab Attila 1994 Ikarus BSE 1 71.44

2 Magyari Zoltán 1985 MTK Budapest 5 68.18

3 Adame Máté 1994 Reménység Vác 2 65.40

4 Fedor Benjámin 1998 Reménység Vác 4 43.18 

5 Fedor Péter 1996 Reménység Vác 3 40.89 

 

 Utánpótlás

1 Rab Attila 1994 Ikarus BSE 1 71.44

2 Adame Máté 1994 Reménység Vác 2 65.40

3 Fedor Péter 1996 Reménység Vác 3 40.89 

 

 Junior

1 Fedor Benjámin 1998 Reménység Vác 4   43.18 

 

Fiú Gerelyhajítás (700gr) – IFJÚSÁGI

1 Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 8 62.55 
2 Juhász Bence 2000 TSC-Geotech 6 53.98 
3 Horváth Leon 1999 Ikarus BSE 1 50.95 
4 Ács Zsolt 2000 TSC-Geotech 5 48.54
5 Bágyi Gábor 2000 Albertirsai SE 3 46.10
6 Kurucz Dávid 1999 Szolnoki SC-SI 2 43.69
7 Bolfán Bálint 1999 Haladás VSE 7 42.17 
8 Mizera Tamás 1999 Reménység Vác 4 40.46 
 
 
Fiú Gerelyhajítás (600gr) –  SERDÜLŐ

1 Jancsik Tamás 2001 Reménység Vác 15 61.86
2 Mátés István 2001 Győri Atlétikai Club 11 55.63
3 Canea Zoltán 2001 Gödöllői EAC 9 50.40
4 Juhász Nándor 2002 Gödöllői EAC 5 48.10
5 Kiss Tamás Koppány 2001 Szolnoki SC-SI 7 47.76
6 Kalányos Bence 2001 Szombathelyi SI 14 47.68 
7 Lukács Gergő 2002 Reménység Vác 6 46.93
8 Mihajlovic Alex 2002 Gödöllői EAC 3 46.44 
9 Vörös Márton 2001 UTE 8 41.68
10 Berta Barnabás 2002 Reménység Vác 12 36.12
11 Menyhárt Márk László 2002 Gödöllői EAC 1 34.78
12 Csontos Barnabás 2002 Győri Atlétikai   32.83 
13 Kruska Attila 2002 TSC-Geotech 4 32.06 
14 Nagy Zsombor 2002 Ikarus BSE 10 29.48
15 Takács Gellért Zsigmond 2002 Győr   28.05 
 
U14 600gr / 13 évesek
Ian Saxon Hall (2003) USA 46.69
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (500gr) –  ÚJONC

1 Hall Ian Saxon 2003 USA 1 50.40
2 Fekete Levente 2003 Gödöllői EAC 9 43.47 
3 Némethy Szabolcs 2003 Bp. Honvéd SE 7 41.90 
4 Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 8 39.68
5 Porpáczy Tamás 2003 Szombathelyi SI 4 37.70 
6 Megyeri Dávid 2003 Ikarus BSE 6 37.11 
7 Horváth László 2003 Ikarus BSE 3 35.25 
8 Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 5 33.57 
9 Koppándi Martin 2003 Szolnoki SC-SI 2 31.12 
 
U13 500gr Gerelyhajítás
Herczeg György 2004 BP Honvéd 43.58 
Herczeg Attila 2006   BP Honvéd 29.70 
 
 
13 évesek 400gr Gerelyhajítás
Ian Saxon Hall 2003 USA 61.40m 
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (400gr) –  GYERMEK II / 11-12 évesek

1 Jancsik Martin 2004 Reménység Vác 11 56.23 
2 Herczeg György 2004 Bp. Honvéd SE 10 47.94 
3 Raffay Csanád 2004 Csepeli DAC 2 40.66 
4 Ragács Róbert Zoltán 2005 Reménység Vác  38.73 
5 Szeder Zoltán 2004 Bp. Honvéd SE 1 29.56 
6 Horváth Máté 2005 Veresegyház VSK 8 29.17 
7 Roczkov Atilla Torda 2005 Bp. Honvéd SE 7 29.13 
8 Bartos Bence 2005 Reménység Vác 6 26.84 
     Nagy Kornél 2004 GEAC 26.78 
9 Laczházi Bence 2005 MAFC 4 26.08 
10 Szilágyi Bálint 2004 Reménység Vác 3 25.42 
 

 
 Fiú Gerelyhajítás (400gr) – GYERMEK I / 9-10 évesek
1 Herczeg Attila 2006 Bp. Honvéd SE 4 33.94 
2. Bak Ádám 2006 Szeged 29.34 
3. Kalecz Barnabás Reménység Vác 27.91 
4 Jeszenszky Zsombor 2006 Bp. Honvéd SE 3 26.40 
5. Schmölcz Zalán 2007 TSC GEOTECG 26.30 
6. Németh Márton Pál 2006 Németh-Gerely A 24.06 
7. Földy Kornél 2007 VEDAC 2 19.34 
8. Détári Péter 2006 Reménység Vác  17.51 
 
 

NŐK / LÁNYOK
 
 Női Gerelyhajítás 600GR
1 Moravcsik Angéla 1996 MTK Budapest 5 50.99
2 Tremmel Barbara 1998 UTE 4 47.17
3 Jákfalvi Blanka 1995 Ikarus BSE 3 42.99 
4 Korompay Zsuzsanna 1996 DSC-SI 2 38.34
5 Canea Éva 1997 Gödöllői EAC 1 35.91
 
 
 Utánpótlás 600GR
1 Moravcsik Angéla 1996 MTK Budapest 5 50.99
2 Jákfalvi Blanka 1995 Ikarus BSE 3 42.99 
3 Korompay Zsuzsanna 1996 DSC-SI 2 38.34
 
 
Junior
1 Tremmel Barbara 1998 UTE 4 47.17
2 Canea Éva 1997 Gödöllői EAC 1 35.91
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) –IFJÚSÁGI
1 Schmölcz Mirtill 2000 TSC-Geotech 12 49.07 
2 Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 11 41.33
3 Faragó Dominika 1999 DSC-SI 10 41.15
4 Kareczki Réka 1999 Reménység Vác 9 36.00
5 Mórocz Boglárka 2000 MAFC 7 35.63
6 Ádám Dorka 2000 Albertirsai SE 8 35.35
7 Fábián Eszter 1999 Győri Atlétikai Club 6 34.52
8 Forsthoffer Réka Flóra 2000 Ikarus BSE 3 34.30 
9 Rózsa Boglárka 2000 Reménység Vác 1 28.94 
10 Bálint Noémi 2000 Szolnoki SC-SI 5 26.77
11 Fekete Fanni 2000 Reménység Vác 4 24.16
12 Nagy Regina 1999 Győri Atlétikai Club 2 21.31
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) – SERDÜLŐ
1 Gulyás Johanna 2002 Ikarus BSE 11 41.82
2 Szabó Eszter 2001 Albertirsai SE 1 40.44
3 Eszenyi Napsugár 2002 Gödöllői EAC 6 36.28
4 Marosi Viktória 2001 MTK Budapest 7 36.07
5 Kovács Eszter 2001 Szombathelyi SI 8 34.40
6 Nagy Viktória 2002 Szolnoki SC-SI 2 34.17
7 Fodor Nikolett 2001 III. kerület TVE 5 29.51
8 Rácz Luca 2002 Szolnoki SC-SI 9 25.50 
9 Bodnár Virág 2001 Szolnoki SC-SI 12 23.78
10 Fábián Orsolya 2002 Győri Atlétikai Club 13 22.93
11 Till Adél 2002 VEDAC 10 22.62
12 Kőkuti Bianka 2002 III. kerület TVE 3 22.38
13 Szakács Júlia 2002 Győri Atlétikai Club 4 21.38
 
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) –  ÚJONC
1 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 6 35.95 
2 Beretzky Boglárka 2003 Szombathelyi SI 7 32.30
3 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 5 31.36
4 Pálffy Anna 2003 Reménység Vác 4 31.08 
5 Gráf Szabina 2003 Reménység Vác 3 27.61
6 Tóth Lilla 2003 Ikarus BSE 2 25.52
7 Kareczki Petra 2003 Reménység Vác 1 23.52
 
 
 
Leány Gerelyhajítás (400gr) –  GYERMEK II / 11-12 ÉVESEK
1 Kövér Fanni 2004 VEDAC 3 41.99 
2 Makai Anna 2004 Szolnoki SC-SI 7 41.08 
3 Erdővölgyi Virág 2004 Reménység Vác 4 28.97 
4 Gál Zita 2004 Szolnoki SC-SI 5 28.62 
5 Fekete Vivien 2004 Gödöllői EAC 6 26.93 
6 Kéri Gréta 2005 MAFC 2 20.75 
7 Graf Csobánka 2004 Reménység Vác 1 13.31 
 
 
Leány Gerelyhajítás (400gr) –  GYERMEK I / 9-10 ÉVESEK
1 Kéri Gerda 2006 VEDAC 2 18.18 
2 Graf Kincső 2006 Reménység Vác 1 14.96 

 



Módosítás: ( 2016. szeptember 26. hétfő, 11:30 )
 
Albertirsa gerelyhajító verseny eredmények 2016.08.27 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. augusztus 27. szombat, 16:07
Albertirsa
2016-08-27
 
 Fiú Gerelyhajítás (700gr) 16-17 évesek

1 Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 8 57.56
2 Horváth Leon 1999 Ikarus BSE 7 50.16 SB
3 Bágyi Gábor 2000 Albertirsai SE 6 48.22
4 Borgulya András 2000 Albertirsai SE 5 43.62
5 Láng Gergő 2000 Albertirsai SE 3 39.78 PB
6 Legéndi Bendegúz 1999 Albertirsai SE 4 36.55 PB
7 Rendek Máté László 1999 Albertirsai SE 1 35.56 PB
8 Bencsik Ádám 1999 MAFC 2 32.41 PB
 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr)  Ifjúsági 16 - 17 évesek
 
 1 Ádám Dorka 2000 Albertirsai SE 4 37.28 PB
2 Mórocz Boglárka 2000 MAFC 3 35.42

 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) serdülő 14-15 évesek
 
 1 Gulyás Johanna 2002 Ikarus BSE 6 46.53 PB
2 Szabó Eszter 2001 Albertirsai SE 7 42.22
3 Eszenyi Napsugár 2002 Gödöllői EAC 5 37.33
4 Ádám Dorka 2000 Albertirsai SE 4 37.28 PB
5 Mórocz Boglárka 2000 MAFC 3 35.42
6 Beliczay Léna 2002 FTC 1 16.62 SB
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (600gr) 14-15 évesek
 
 1 Jancsik Tamás 2001 Reménység Vác 4 59.92 PB
2 Canea Zoltán 2001 Gödöllői EAC 3 49.56
3 Berek András 2002 FTC 2 36.72 PB
4 Jakab István 2002 Albertirsai SE 1 28.03
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (500gr) újonc 13 évesek
 
 1 Fekete Levente 2003 Gödöllői EAC 5 41.86 PB 
2 Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 6 36.31 
3 Megyeri Dávid 2003 Ikarus BSE 1 33.01 PB 
4 Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 4 31.15 
5 Horváth László 2003 Ikarus BSE 3 29.23 
Fülöp Levente 2003 Albertirsai SE 1 20.24 PB 
7 Bakó Martin Attila 2003 Csepeli DAC 2 18.82 PB 
8 Bánházi Botond 2003 Ikarus BSE 2 10.26 PB 

 
 
Leány Gerelyhajítás (500gr) újonc 13 évesek
 
 1 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 6 35.63 PB 
2 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 5 31.44 
3 Tóth Lilla 2003 Ikarus BSE 4 25.39 PB 
4 Jeruska Petra 2003 Albertirsai SE 3 25.30 PB 
5 Szluka Kitti 2003 Albertirsai SE 3 23.14 PB 
6 Szeredi Luca Hanna 2003 FTC 1 20.82 PB 
7 Mórocz Zsófia Liza 2003 MAFC 5 18.31 PB 
8 Wéber Csenge Fanni 2003 Csepeli DAC 1 18.02 PB
9 Karkiss Léna 2003 FTC 4 15.81 PB 
10 Záhonyi Anna 2003 Albertirsai SE 2 14.14 PB  
11 Fedor Veronika 2003 Reménység Vác 2 12.58 PB
 
 


 
 
 

 
Módosítás: ( 2016. augusztus 27. szombat, 16:28 )
 
ATLÉTIKAI MAGYAR SZUPER LIGA DÖNTŐ 2016 PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. augusztus 24. szerda, 09:10
A verseny helyszíne és ideje:
Lantos Mihály Sportközpont, 1149 Budapest, Rákospatak utca 13-27.
2016. szeptember 3-4. (szombat, vasárnap)
 
 szeptember 3. szombat / 17:40 Gerelyhajítás női
 
 szeptember 4. vasárnap / 17:30 Gerelyhajítás férfi
 
 
 
Módosítás: ( 2016. augusztus 24. szerda, 09:18 )
 
RÖHLER ÉS KOLAK AZ OLIMPIAI BAJNOK GERELYHAJÍTÁSBAN PDF Nyomtatás E-mail
Írta: Olimpiai hírek   
2016. augusztus 24. szerda, 09:03
THE XXXI OLYMPIC GAMES
 BRAZIL RIO DE JANEIRO, BRAZIL 05 AUG 2016 - 21 AUG 2016
 
Gerelyhajítás Férfiak
 
 1 2515 Thomas RÖHLER GER GER 90.30
2 2700 Julius YEGO KEN KEN 88.24 SB
3 2989 Keshorn WALCOTT TTO TTO 85.38
 
4 2521 Johannes VETTER GER GER 85.32
5 3029 Dmytro KOSYNSKYY UKR UKR 83.95 PB
6 2407 Antti RUUSKANEN FIN FIN 83.05
7 2310 Vítezslav VESELÝ CZE CZE 82.51
8 2309 Jakub VADLEJCH CZE CZE 82.42
 
9 2522 Julian WEBER GER GER 81.36
10 2027 Braian TOLEDO ARG ARG 79.81
11 2635 Ryohei ARAI JPN JPN 79.47
12 2299 Petr FRYDRYCH CZE CZE 79.12
 
 
Gerelyhajítás Nők
 
 1 562 Sara KOLAK CRO CRO 66.18 NR
2 1173 Sunette VILJOEN RSA RSA 64.92
3 598 Barbora ŠPOTÁKOVÁ CZE CZE 64.80
 
4 1090 Maria ANDREJCZYK POL POL 64.78
5 392 Tatsiana KHALADOVICH BLR BLR 64.60
6 331 Kathryn MITCHELL AUS AUS 64.36
7 526 Huihui LYU CHN CHN 64.04 SB
8 769 Christina OBERGFÖLL GER GER 62.92
 
9 556 Flor RUIZ COL COL 61.54
10 977 Madara PALAMEIKA LAT LAT 60.14
11 781 Linda STAHL GER GER 59.71
12 754 Christin HUSSONG GER GER 57.70
 
ÚJONC ÉS SERDÜLŐ OB 2016 EREDMÉNYEK PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. július 10. vasárnap, 17:19

Debrecen

2016-07-09–2016-07-10

 

 

 Leány Gerelyhajítás (500gr) – Döntő SERDÜLŐ

serdülő csúcs: 48.58m Misák Dominika 2000 TSC-Geotech, Breclav 2015.09.26

 

1 Szabó Eszter 2001 Albertirsai SE 18 45.34

2 Misák Dominika 2001 TSC-Geotech 19 44.35

3 Auman Viktória 2002 Favorit AC 12 43.95

 

4 Gulyás Johanna 2002 Ikarus BSE 17 43.00

5 Marosi Viktória 2001 MTK Budapest 16 36.85

6 Kovács Eszter 2001 Szombathelyi SI 10 36.63

7 Sári Pálma 2002 Egri Sportiskola SE 15 35.47

8 Nagy Viktória 2002 Szolnoki SC-SI 11 35.16

 

9 Virág Lili 2002 Egri Sportiskola SE 9 34.15

10 Eszenyi Napsugár 2002 Gödöllői EAC 14 33.92

11 Borostyánkői Dorottya 2001 Bp. Honvéd   33.70

12 Pesti Izabella 2001 Szekszárdi Sportközp   33.54

13 Baumgartner Vivien 2002 MMAC 8 31.61

14 Hergert Emese 2002 Psn Zrt 1 28.35

15 Kárpáti Enikö Kata 2001 PVSK 7 27.03

16 Garadnai Ingrid Réka 2002 III. kerület   26.21

17 Laskovics Laura Róza 2002 UTE 6 25.17

18 Tóth Fanni 2002 Tamási TAM - BAU AC 2 24.14

A bajnok edzői Máté Alpár és Nagy Lászlóné.

 

 

 Fiú Gerelyhajítás (600gr) – Döntő SERDÜLŐ

 Serdülő csúcs72.15m Rivasz-Tóth Norbert TDAK 2011

 

1 Jancsik Tamás 2001 Reménység Vác 14 58.52

2 Mátés István 2001 Győri Atlétikai Club 13 55.03

3 Szántó Attila 2001 Reménység Vác 12 51.43

 

4 Lukács Gergő 2002 Reménység Vác 6 48.11

5 Juhász Nándor 2002 Gödöllői EAC 10 47.84

6 Kiss Tamás Koppány 2001 Szolnoki SC-SI 9 47.82

7 Kalányos Bence 2001 Szombathelyi SI 3 46.01

8 Canea Zoltán 2001 Gödöllői EAC 11 45.65

 

9 Vörös Márton 2001 UTE 8 44.67

10 Mihajlovic Alex 2002 Gödöllői EAC 7 44.65

11 Galántai Bence 2002 TSC-Geotech 4 40.90

12 Menyhárt Márk László 2002 Gödöllői EAC 5 33.64

13 Csontos Barnabás 2002 Győri Atlétikai Club 2 32.66

14 Petz Dávid 2002 Egri Sportiskola SE 1 30.94

A bajnok edzője Magyari József.

 
 
 Leány Gerelyhajítás (500gr) – Döntő ÚJONC
újonc csúcs: 42.08m Szatló Nóra 00 Ikarus SE,  2013
 
1 Beretzky Boglárka 2003 Szombathelyi SI 12 36.44
2 Zánkai Zsófia 2003 Ikarus BSE 13 35.03
3 Gálpál Zsófia 2003 Ikarus BSE 11 28.88
 
4 Varga Flóra 2003 Gödöllői EAC 8 28.72
5 Pálffy Anna 2003 Reménység Vác 10 25.94
6 Kapás Janka 2003 Egri Sportiskola SE 6 24.42
7 Kékesi Eszter 2003 Egri Sportiskola SE 5 23.72
8 Szluka Kitti 2003 Albertirsai SE 4 22.51
 
9 Gyéresi Luca 2003 Psn Zrt 3 21.27
10 Diós Fanni 2003 KARC 2 21.11
11 Nemes Csenge 2003 Gödöllői EAC 9 21.08
12 Dancsó Dorottya 2003 Szekszárdi Sportközp 19.07
13 Gráf Szabina 2003 Reménység Vác 7 18.62
A bajnok edzője Horváthné Baumgartner Eszter.
 
 
 
 Fiú Gerelyhajítás (500gr) – Döntő ÚJONC
Újonc csúcs: 51.32m  Gudrica Dominik Győri AC, Budapest 2015.09.27
 
1 Földi Bence 2003 Gödöllői EAC 10 41.41
2 Bágyi Viktor 2003 Albertirsai SE 12 40.62
3 Fekete Levente 2003 Gödöllői EAC 5 38.24
 
4 Misák Dávid Zsolt 2003 TSC-Geotech 8 35.08
5 Némethy Szabolcs 2003 Bp. Honvéd SE 4 34.26
6 Gálpál Zsombor 2003 Ikarus BSE 3 31.64
7 Tamás Szabolcs Attila 2003 NYSC 2 31.23
8 Porpáczy Tamás 2003 Szombathelyi SI 11 30.52
 
9 Bánovics Károly 2003 Gödöllői EAC 13 28.75
10 Horváth László 2003 Ikarus BSE 9 26.50
11 Cseke Áron 2003 Tamási TAM - BAU AC 1 23.63
12 Veres Norbert 2003 Egri Sportiskola SE 6 22.60
Koppándi Martin 2003 Szolnoki SC-SI 7 DNS
A bajnok edzője Foki Vilmos.

 

Módosítás: ( 2016. július 10. vasárnap, 18:22 )
 
Ifjúsági Atlétikai Bajnoksága Gerelyhajítás Eredmények PDF Nyomtatás E-mail
Írta: gerelyes hírek   
2016. július 04. hétfő, 16:08
Miskolc
2016-07-02–2016-07-03
 
EREDMÉNYEK
 
 Fiú Gerelyhajítás (700gr) – IFJÚSÁGI
1 Kovács Noel 1999 Ikarus BSE 5 58.29
2 Bágyi Gábor 2000 Albertirsai SE 9 53.95
3 Váczi Dániel 2000 Gödöllői EAC 3 46.79
 
4 Kurucz Dávid 1999 Szolnoki SC-SI 10 44.95
5 Berta Richárd 2000 Bp. Honvéd SE 4 44.32
6 Juhász Bence 2000 TSC-Geotech 2 43.16
7 Horváth Leon 1999 Ikarus BSE 6 42.19
8 Kresztyankó Krisztián 2000 NYSC 1 40.75
9 Dávid Kornél 1999 Reménység Vác 7 37.91
10 Gladys Bálint 1999 KSI SE 8 37.07
A bajnok edzője Kovács Gyula.
 
 
 
Leány Gerelyhajítás (500gr) – Döntő IFJÚSÁGI
1 Máté Fanni Szabina 1999 Szekszárdi Sportközpont Nkft. 15 48.07
2 Schmölcz Mirtill 2000 TSC-Geotech 6 43.15
3 Tóth Laura 1999 Egri Sportiskola SE 16 43.09
 
4 Otterbein Laura 2000 Psn Zrt 5 41.30
5 Szilágyi Petra 2000 Békési DAC 9 39.74
6 Kareczki Réka 1999 Reménység Vác 13 38.02
7 Faragó Dominika 1999 DSC-SI 17 37.28
8 Lór Anna 1999 KARC 4 36.85
9 Nagyszokolyai Flóra 2000 Győri Atlétikai Club 3 36.32
10 Fábián Eszter 1999 Győri Atlétikai Club 7 33.14
11 Feri Daniella 2000 Szekszárdi Sportközpont Nkft. 11 31.65
12 Bálint Noémi 2000 Szolnoki SC-SI 2 31.17
13 Herner Dóra 2000 Szekszárdi Sportközpont Nkft. 10 30.63
14 Dózsa Klaudia 2000 ARAK UP Akadémia 14 30.24
15 Nagy Regina 1999 Győri Atlétikai Club 1 28.59
16 Egervári Kornélia 2000 III. kerület TVE 12 27.63
Bóbis Dorina 1999 Reménység Vác 8 NM
A bajnok edzője Scherer Tamás.
 
 
 

 
További cikkeink...
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Oldal 10 / 176

Honlap Statisztika

Tartalom találatai : 511731

Jelenlegi látogatók száma:

Oldalainkat 31 vendég böngészi

GERELY INFOK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

    

 

 

Paragi Ferenc Alapítvány

Pillanatképek

vk_georgeturbo.jpg

Keresés

vk_bolg.jpg